Bespoke

Bespoke & Made-to-Measure 

Powstające w naszej pracowni ubrania charakteryzują się najwyższą jakością i solidnością wykonania. Wszystkie materiały używane do produkcji naszych ubrań - tkaniny, podszewki czy guziki są naturalne i w najlepszym gatunku, pochodzą z renomowanych fabryk we Włoszech oraz Wielkiej Brytanii. Pracujemy na tkaninach firm takich jak; Loro Piana, Drapers, Fratelli Tallia Di Delfino, Vitale Barberis, Caccioppoli, Solbiati czy Holland&Sherry. 

 

W ofercie szycia miarowego Made-to-Measure klient może wybierać spośród szerokiej gamy fasonów garniturów, wykończenia detali, tkanin i podszewek wysokiej jakości, w 100% naturalnych. W linii MTM nie stosujemy klejonki, a marynarki konstruowane są na płótnie (half oraz full-canvas).

Ubrania z linii MTM są szyte maszynowo, ale charakteryzują się dużą ilością ręcznych wykończeń (około 60% szwów) oraz szyte są wedle wymiarów klienta.

W procesie szycia niezbędna jest jedna przymiarka.

Czas oczekiwania wynosi około 3-8 tygodni (w zależności od dostępności tkaniny i aktualnego obłożenia, może się wydłużać w sezonie ślubnym, wakacyjnym i około-świątecznym).


BESPOKE

W linii Haratyk BESPOKE znajduje się tylko 10% szwów maszynowych, cała reszta, w tym wszywanie rękawów czy obszywanie dziurek na guziki jedwabną nicią to praca ręczna. Nigdy nie używamy klejonki, a wyłącznie sztywników z płótna, kameli i włosianki. Zarówno w przypadku linii BESPOKE, jak MTM, szyjemy również garnitury damskie, wzorowane na męskich krojach. 

To najwyższej jakości linia niepowtarzalnych ubrań, wykonywanych bez użycia szablonów, praktycznie w całości ręcznie. Daje możliwość stworzenia danego modelu w 100% według fantazji i oczekiwań klienta.

Proces szycia w systemie BESPOKE wymaga trzech lub czterech wizyt w Pracowni. 

Standardowy czas oczekiwania na garnitur to minimum 6 tygodni (w zależności od aktualnego obłożenia). Możliwa jest także realizacja zamówień w trybie ekspresowym (minimum 14 dni)*

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl