Szycie na miarę w Warszawie

Precyzja, wiedza oraz doświadczenie pozwalają nam tworzyć piękne garnitury najwyższej jakości. Po wielu latach istnienia firmy i setkach uszytych garniturów dokładnie wiemy, jakie potrzeby mają nasi klienci. Inspiracja włoskim krawiectwem pozwala nam tworzyć garnitury, które są równie piękne jak i niezawodne.

Wybór tkaniny
Krok I

Na początku zajmiemy się wyborem Twojej wymarzonej tkaniny. Wyselekcjonujesz ją spośród kilku tysięcy, jakie posiadamy w naszym butiku. Brzmi przerażająco, ale nie musisz się martwić. Nasza wiedza i doświadczenie pomogą wybrać tą najbardziej odpowiednią. Pamiętaj, że ostateczna decyzja należy zawsze do Ciebie.


Detale
Krok II

Podczas kolejnego etapu zajmiemy się wyborem odpowiednich dodatków i detali Twojego garnituru. Podszewka, guziki, lamówki to tylko część
z rzeczy, które możesz zmienić w swoim wymarzonym garniturze. Wszystkie Twoje pomysły wprowadzamy w życie z myślą, że nic nie jest niemożliwe.
 

Krój
Krok III
Przedostatnim, trzecim krokiem jest wybór kroju. Jako zespół jesteśmy na bieżąco z trendami, jakie panują w świecie mody oraz klasycznej elegancji. Podczas tego etapu ustalamy szerokość klap marynarki, rodzaj kieszeni oraz inne szczegóły wykończenia. Doradzimy Ci jak sprawić, żeby garnitur wyróżniał się wśród innych.


Zdjęcie Miary
Krok IV

W ostatnim etapie zajmujemy się zdjęciem miary. Tam zbieramy Twoje wymiary i mierzymy próbne garnitury. Po zebraniu wszystkich potrzebnych nam miar zajmujemy się realizacją Twojego projektu. Po około 4-5 tygodniach spotykamy się na drugiej przymiarce, w której nanosimy niezbędne poprawki. Najczęściej na trzeciej wizycie Twoje zamówienie jest już gotowe.

                                                    
    

W naszym butiku korzystamy tylko z tkanin sprawdzonych poprzez wieloletnie doświadczenie.

Sprowadzamy je z Włoch od takich producentów jak
LORO PIANA, CACCIOPOLLI, DRAPERS, HUDDERSFIELD, TALLIA DI DELFINO, HOLLAND & SHERRY, VITALE BARBERIS CANONICO, CARNET, DRAGO, SOLBIATI
oraz kilka innych równie interesujących marek.
 
  
  
W naszym butiku można również dobrać niezbędne dodatki do garnituru, takie jak:
 
Krawaty  |  Poszetki  | Spinki | Skarpetki | Szelki

   
Nasz zespół służy wsparciem na każdym etapie tworzenia zamówienia, pilnując by każdy detal gotowego produktu był dokładnie taki, jakiego oczekujesz. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania oraz pomożemy w stworzeniu wymarzonego garnituruspodni czy koszuli.

Czekamy na Ciebie na Tamka 36!

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji: 
Wtorek - Piątek | 11:00 - 19:00 
Sobota | 11:00 - 15:00

 Lub w innej, dogodnej dla Ciebie porze po wcześniejszym umówieniu.
Umów się na konsultację i zdjęcie miary
 telefonicznie lub mailowo:

 
Powrót do blogu