Szycie na miarę w Warszawie

Szycie na miarę to ciekawy proces, który zdecydowanie różni się od kupowania garnituru z „wieszaka". Poza wyborem wyjątkowej tkaniny klient ma możliwość wpływu na wiele detali takich podszewka czy guziki. Cały proces choć czasochłonny, bo uszycie szycie garnituru trwa około 2 miesięcy, jest zdecydowanie warty swojego czasu. 

Precyzja, wiedza oraz doświadczenie pozwalają nam tworzyć piękne garnitury najwyższej jakości. Po wielu latach działalności firmy i setkach uszytych garniturów dokładnie wiemy, jakie potrzeby mają nasi klienci. Inspiracja włoskim krawiectwem pozwala nam tworzyć garnitury, które są równie piękne, jak i niezawodne.

Cała przygoda szycia garnituru zaczyna się w naszym butiku przy ulicy Tamka 36 w Warszawie (vis-à-vis muzeum Chopina). Tam po pokazaniu przykładowych realizacji oraz krótkiej rozmowie przechodzimy do konkretnych kroków w procesie szycia garnituru na miarę. 


Wybór tkaniny

Krok I
 

Wybór tkaniny na swój wymarzony garnitur na miarę, to zazwyczaj najtrudniejsza z decyzji do podjęcia w całym procesie. Wyselekcjonujesz ją spośród kilku tysięcy, jakie posiadamy w naszym butiku. Brzmi przerażająco, ale nie musisz się martwić. Nasza wiedza i doświadczenie pomogą wybrać tą najbardziej odpowiednią. Pamiętaj, że ostateczna decyzja należy zawsze do Ciebie.


Detale

Krok II

Podczas kolejnego etapu zajmiemy się wyborem odpowiednich dodatków i detali Twojego garnituru. Podszewka, guziki, lamówki, to tylko częśćz rzeczy, które możesz zmienić w swoim wymarzonym garniturze szytym na miarę. Wszystkie Twoje pomysły wprowadzamy w życie z myślą, że nic nie jest niemożliwe, więc jeśli masz jakieś szczególne prośby, to jest to idealny moment, abyśmy o nich porozmawiali.

 

Krój

Krok III
Przedostatnim, trzecim krokiem jest wybór kroju. Jako zespół jesteśmy na bieżąco z trendami, jakie panują w świecie mody oraz klasycznej elegancji. Podczas tego etapu ustalamy szerokość klap marynarki, rodzaj kieszeni oraz inne szczegóły wykończenia. Doradzimy Ci jak sprawić, żeby garnitur wyróżniał się wśród innych.Zdjęcie Miary
Krok IV

W ostatnim etapie zajmujemy się zdjęciem miary. Tam zbieramy Twoje wymiary oraz mierzymy próbne garnitury. Po zebraniu wszystkich potrzebnych nam miar zajmujemy się realizacją Twojego projektu. Po około 4-5 tygodniach spotykamy się na drugiej przymiarce, w której nanosimy niezbędne poprawki. Najczęściej na trzeciej wizycie Twoje zamówienie jest już gotowe.   
                                        
    
Do szycia garniturów na miarę w naszym butiku korzystamy tylko z tkanin, które sprawdziliśmy poprzez wieloletnie doświadczenie.

Są to producenci z Włoch oraz Wielkiej Brytanii tacy jak:
LORO PIANA, CACCIOPOLLI, DRAPERS, HUDDERSFIELD, TALLIA DI DELFINO, HOLLAND & SHERRY, VITALE BARBERIS CANONICO, CARNET, DRAGO, SOLBIATI, CARLO BARBERA, PIACENZA
 
  
  
W naszym butiku można również dobrać niezbędne dodatki do garnituru, takie jak:
 
Krawaty  |  Poszetki  | Spinki | Skarpetki | Szelki

   
Nasz zespół służy wsparciem na każdym etapie tworzenia Twojego wymarzonego garnituru, pilnując by każdy detal gotowego produktu był dokładnie taki, jakiego oczekujesz. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania oraz pomożemy w stworzeniu wymarzonego garnituruspodni czy koszuli.

Czekamy na Ciebie na ulicy Tamka 36 w Warszawie!

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji: 
Wtorek - Piątek | 11:00 - 19:00 
Sobota | 11:00 - 15:00

Lub w innej, dogodnej dla Ciebie porze po wcześniejszym umówieniu.
Umów się na konsultację i zdjęcie miary
 telefonicznie lub mailowo: